T3 Liothyronine Sodium 25mcg Tablets

T3 Liothyronine Sodium 25mcg Tablets

T3 liothyronine sodium 25mcg Tablets
Skład każdej tabletki contai ns: T3 liothyronine sodium 25mcg
Prezentacja: jasnozielone tabletki 25mcg, butelka 100 tabletek
Przechowywanie: Chronić przed dziećmi; chronić przed światłem; przechowywać w chłodnym, suchym miejscu;
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

T3 liothyronine sodium 25mcg Tablets


Skład każdej tabletki contai ns: T3 liothyronine sodium 25mcg

Prezentacja: jasnozielone tabletki 25mcg, butelka 100 tabletek

Przechowywanie: Chronić przed dziećmi; chronić przed światłem; przechowywać w chłodnym, suchym miejscu; nie przechowuj w lodówce

t3


Opis produktu:


Trójjodotyronina, znana również jako T3, jest hormonem tarczycy, ale nie jest sterydem anabolicznym. Wpływa prawie na każdy proces fizjologiczny w organizmie, w tym na wzrost i rozwój, metabolizm, temperaturę ciała i częstość akcji serca. Stosuje się go medycznie w leczeniu niewydolności tarczycy, otyłości, niektórych zaburzeń metabolicznych i zmęczenia. za jego zdolność do spalania nadmiaru tłuszczu w organizmie Najczęściej używane podczas przygotowań do zawodów, można znacznie zmniejszyć ilość przechowywanego tłuszczu bez konieczności poważnego ograniczenia kalorii.

 

Wytwarzanie T3 i jego prohormonowej tyroksyny (T4) jest aktywowane przez hormon stymulujący tarczycę (TSH), który jest uwalniany z przysadki mózgowej. T3 w organizmie odpowiada za regulację pobierania różnych składników odżywczych do komórek i do mitochondriów tych komórek komórki, aby skutecznie wykorzystać je do produkcji i zużycia energii.Dawkowanie:

 

Istnieją dwa sposoby dozowania T3.

Po pierwsze, celem jest osiągnięcie ciągłej przewagi w utracie tłuszczu lub pomoc w utrzymaniu niemal idealnej kompozycji ciała. W tym podejściu dawkowanie T3 jest bardzo niskie, korzystnie 12,5 mcg / dzień, ale w niektórych przypadkach nawet 25 mcg / dzień. W dolnej części tego zakresu typowo badania tarczycy nie wykazują wykrywalnego tłumienia nawet przy długotrwałym stosowaniu. Na wyższym końcu czasami obserwuje się umiarkowane tłumienie, ale wyniki są lepsze, niż gdy T3 nie jest brane, a tłumienie gwałtownie się odwraca po zaprzestaniu używania T3.

 

Z drugiej strony, celem jest osiągnięcie dość znacznego wzrostu szybkości utraty tłuszczu, przy znanym koszcie wywoływania supresji tarczycy. Najkorzystniej dawka wynosi około 50 mcg / dzień, ale w niektórych przypadkach może wynosić nawet 75 mcg / dzień. Takie użycie korzystnie nie trwa, ale tylko przez ograniczony okres, np. 8-12 tygodni, choć nie ma dokładnego wymagania dla ram czasowych.


t3 25mcg


Produkty powiązane

zakładki


QQ 图片 20170315140316.jpg

Informacje kontaktowe:

Skrzynka pocztowa dla przedsiębiorstw : sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944

 Zapytanie