Boldenone Undecylenate 200mg

Boldenone Undecylenate 200mg

BOLD-200(Boldenone Undecylenate 200mg/ml)
Skład Każdy ml zawiera: Boldenone Undecylenate 200mg
Prezentacja: 200mg/ml, 10ml fiolki wielodawkowej
Wyprodukowany przez: CentrinoLab
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Boldenone Undecylenate 200mg/ml

Skład Każdy ml zawiera: Boldenone Undecylenate 200mg

Prezentacja: 200mg/ml, 10ml fiolki wielodawkowej

Przechowywanie: Przechowywać w nietrzeźwości dzieci; chronić przed światłem; przechowywać w temperaturze pokojowej; nie przechowywać w lodówce ani nie zamrażać

Wyprodukowany przez: CentrinoLab

BU

Opis produktu:

Weterynaryjny steryd do wstrzykiwań boldenone undecylenate. W szczególności jest pochodną testosteronu, który wykazuje silne właściwości anaboliczne i umiarkowanie androgenne. Wykazujący wyraźny wpływ na szczupłą masę ciała, apetyt i ogólną dyspozycję mięśni. Pokazuje również wyraźną zdolność do zwiększenia produkcji czerwonych krwinek (efekt charakterystyczny dla wszystkich sterydów anabolicznych/androgennych), bez wątpienia czynnikiem przyczyniającym się do zwiększonego poziomu energii i apetytu. Jest również uważany przez wielu za silniejszy, nieco bardziej androgenne Deca.


Działania niepożądane związane ze stosowaniem leku Equipoise są na ogół łagodne. Tendencja do rozwijania zauważalnej ilości retencji wody z tego leku będzie zatem nieco wyższa niż w deca, ale znacznie mniej niż można by oczekiwać z silniejszym czynnikiem, takim jak testosteron. Podczas gdy jeden ma szansę napotkanie retencji wody podczas korzystania z tej substancji nie jest częstym problemem, gdy podjęte na umiarkowanym poziomie dawkowania. Ginekomastia może również stać się problemem, ale zwykle tylko wśród osób wrażliwych lub (ponownie) tych, wyruszając wysokie dawki. Dodanie Tamoksyfenu powinno oczywiście sprawić, że cykl będzie bardziej tolerowany. Anty-aromatyzowania, takich jak Arimidex byłoby silniejsze opcje, jednak prawdopodobnie nie wskazane z łagodnym lekiem jako takie.


Może również produkować różne androgenne skutki uboczne. Częstość występowania skóry tłustej, trądzik, zwiększona agresja i wypadanie włosów są również wszystkie możliwe z tego związku, Chociaż zazwyczaj będą związane ze stosowaniem większych dawek. Kobiety w rzeczywistości znaleźć ten lek bardziej komfortowe, objawy wirylizacji zwykle niewidoczne, gdy podjęte w małych dawkach. Boldenone zmniejsza się do silniejszego androgenów (dihydroboldenon) przez enzym reduktazy 5aplha (który produkuje DHT z testosteronu), jednak jego powinowactwo do tej interakcji w organizmie człowieka jest niska do nieistniejącego. W związku z tym nie możemy uznać inhibitor reduktazy Proscar być bardzo używać z Equipoise, jak to byłoby blokowanie, co jest najlepsze nieznaczne ścieżki metabolizmu dla sterydów. I chociaż lek ten jest stosunkowo łagodny, nadal może mieć wpływ depresyjny na endogennego testosteronu. Połączenie HCG i Clomid/Tamoksyfen może być również potrzebne na zakończenie każdego cyklu, aby uniknąć, gdy działa długo.


Możemy stworzyć wiele kombinacji leków z nim w zależności od pożądanego rezultatu. Dla masy, można go stos z D-Bolic lub wstrzykiwania. Wynik powinien być niesamowity przyrost wielkości mięśni i siły, bez tej samej intensywności skutków ubocznych, jeśli za pomocą androgenów (w większej dawce) sam. Podczas fazy cięcia, twardość mięśni i gęstość może być znacznie poprawiona, gdy połączenie bolden 200 z niearomatyzable sterydjak Winstro 50 (stanozolol). Dla niektórych jednak, nawet niskie nagromadzenie estrogenów związanych z tym związkiem wystarczy, aby sprowadzić jego stosowanie do łączenia cykli tylko.

tren 75_副本_副本


Hot Tags: Boldenone Undecylenate 200mg, Chiny, fabryka, hurtownia, wysoka jakość, kupić, somatropiny, gorąca sprzedaż, na sprzedaż,

Zapytanie

You Might Also Like