Maska na twarz KN95

Duża dostawa masek KN95, masek medycznych, masek medycznych dla dzieci, masek ochronnych.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Maska na twarz KN95

Opis produktu:

GG quot; KN95" to norma dotycząca środków ochrony dróg oddechowych GB2626-2006 wydana przez Krajowe Biuro Nadzoru Jakości, Inspekcji i Kwarantanny oraz Krajowy Komitet Zarządzający Normalizacją, a nie konkretna nazwa produktu. O ile spełnia normę KN95 i spełnia normę GB2626-2006 dla produktów do ochrony dróg oddechowych, można ją nazwać" Maska typu KN95" ;.


W standardzie GB2626-2006 KN95 jest standardem ochrony przed pyłem, który jest tani i łatwy do przyjęcia w powiązanych branżach pyłowych. Maski N95 są używane do ochrony dróg oddechowych w miejscu pracy, w tym niektórych cząstek pyłu (takich jak kurz, dym i inne cząsteczki nie zawierające oleju).


Największą cechą maski KN95 jest to, że może zapobiegać infekcji kropelkowej spowodowanej przez płyny ustrojowe lub rozpryski krwi pacjenta&# 39. Wielkość kropelek wynosi od 1 do 5 mikronów średnicy. Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (OSHA) wymaga od instytucji medycznych, aby pracownicy medyczni narażeni na gruźlicę musieli nosić maski powyżej N952.jpg

a888124556994ff281162b87159a70c7

Wybór masek

1. wybierz odpowiedni rodzaj maski


Medyczne maski ochronne powinny być pierwszym wyborem dla pracowników medycznych, a zwykłe odtłuszczające maski z gazy powinny być pierwszym wyborem dla zwykłych obywateli do stosowania w życiu codziennym. Przy specjalnych okazjach, takich jak wizyty u lekarzy i pacjentów, zwykłym obywatelom lepiej jest wybrać maski medyczne.


Materiały użyte do wykonania masek powinny być wolne od zapachów i nieszkodliwe dla ludzkiego ciała, zwłaszcza tych, które mają kontakt z ludzką twarzą. Powinny być niedrażniące i uczulające.


2. Wybierz zwykłego producenta


W profilaktyce grypy najczęściej wybieramy zwykłe beztłuszczowe maseczki z gazy lub medyczne maseczki ochronne, które należy zakupić w różnych punktach legalnych sklepów medycznych lub u producentów posiadających licencje zdrowotne lub świadectwa rejestracji wyrobów medycznych.


3. Wybierz odpowiednie maski


Przy wyborze maski zależy od tego, czy na opakowaniu znajduje się nazwa handlowa, czy są informacje o producencie lub dostawcy, czy jest certyfikat maski czy instrukcja użytkowania. Maski jednorazowe muszą mieć oznaczenie jednorazowe, a ochronne maski medyczne wielokrotnego użytku muszą być oznaczone metodą sterylizacji. Ogólnie rzecz biorąc, zwykłe maski z gazy muszą być oznaczone jako normalne lub zdezynfekowane.


4. Don&# 39, nie zapomnij sprawdzić wyglądu przy wyborze maski


Jest to problem, który zwykle ignorujemy przy wyborze maski. Przede wszystkim musimy sprawdzić, czy opakowanie maski jest kompletne i czy nie jest uszkodzone. Na powierzchni maski nie może być żadnych dziur ani plam. Medyczne maski ochronne nie powinny mieć zaworów wydechowych. W przypadku masek o ciasnych łukach średnica boczna jest nie mniejsza niż 14 cm, a średnica podłużna nie mniejsza niż 14 cm; długość ochronnej prostokątnej maski medycznej jest nie mniejsza niż 17 cm, a szerokość nie mniejsza niż 17 cm; długość zwykłej maski z gazy odtłuszczającej nie jest mniejsza niż 17 cm, szerokość nie mniejsza niż 13 cm, liczba nie powinna być mniejsza niż 12 warstw. Dodatkowo musimy wszystkim przypomnieć, że wybierając maskę medyczną pamiętajmy o zacięciu na nos. Klips na nos jest wykonany z elastycznego tworzywa sztucznego i ma długość nie mniejszą niż 8,5 cm.


fabryka

222
certyfikat:

Obraz produktu:
Przyjmowane rezerwacje: jednorazowe maski medyczne, jednorazowe maski medyczne dla dzieci' maski medyczne jednorazowe, maski KN95.

Ponad 60 linii produkcyjnych, 15 000 kwadratowych 100 000 poziomów bezpyłowych warsztatów. Niezależne opakowanie, pełny materiał meltblown, standardy zarządzania fabryką żywności. Włochy CE, FDA, ISO kompletne

W przypadku butików poszukaj nazwy" Snow of the Peak"

Życzę wszystkim pokoju na świecie i pokoju!


Jeśli chcesz kupić maski, skontaktuj się z nami.


Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa przedsiębiorstwa: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590Hot Tags: Maska na twarz KN95, Chiny, fabryka, hurt, wysoka jakość, zakup, somatropina, gorąca sprzedaż, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like