Gorąca sprzedaż 99.5% Czystość Oxandrolone (Anavar) CAS53-39-4 Kulturystyka Bezpiecznie biała proszek Anaboliczne steroidy

Główne informacje o produkcie:
Nazwa: steryd Oxandrolonu.
Alias: Anawar, anawarowe proszki,
CAS Nr: 53-39-4
Einecs No: 200-172-9
MF: C19H30O3
MW: 306,44
Czystość: 99%
Stopień: stopień farmaceutyczny
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Gorąca sprzedaż 99,5% czystości Oxandrolone (Anavar) CAS53-39-4 Kulturystyka Bezpiecznie Białe Proszek Anaboliczne Sterydy


Szczegóły Produktu

Główne informacje o produkcie:

Nazwa: steryd Oxandrolonu.
Alias: Anawar, anawarowe proszki,
CAS Nr: 53-39-4
Einecs No: 200-172-9
MF: C19H30O3
MW: 306,44

Czystość: 99%

Stopień: stopień farmaceutyczny

Opakowanie: w woreczku foliowym lub bębnie.

Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Minimalna ilość zamówienia: 10 gramów.

Produkcja: RongXin

Zastosowanie: Materiał farmaceutyczny, sterydowy hormon, anabolina. Jako hormon męski i hormony anaboliczne.

K.jpg

Opis produktu

Oxandrolon (Anavar) jest zarówno anabolicznym sterydem, jak i ma wszystkie właściwości leku androgennego. Działania Oxandrolonu są podobne do testosteronu. Ale Anavar jest często nazywany słabym testosteronem. Ma dwie zalety w porównaniu do innych sterydów. Po pierwsze, nie przekształca się w estrogen i nie wpływa znacząco na podwzgórzowy układ przysadkowy w małych dawkach. Oznacza to, że ponieważ nie jest podzielony na estrogeny, mężczyźni nie rozwiną powiększania piersi. Po drugie, ponieważ nie wpływa ona na podwzgórze. Dawka ta nie ma wpływu na tłumienie testosteronu. Oznacza to, że osoba stosująca lek Anavar nie będzie miał takich skutków ubocznych, jak utrata libido, impotencja lub atrofia jąder, które są powszechnie obserwowane w przypadku innych sterydów anabolicznych.

Oxandrolon (Anavar) jest popularnym sterydem anabolicznym, który często uważany za łagodny jest bardzo silny. Łagodna klasyfikacja, którą często podają, jest spowodowana bardzo wysokim poziomem tolerancji. Zarówno mężczyźni jak i kobiety normalnie tolerują ten steryd dość dobrze. W rzeczywistości jest to jedyny samica przyjazny anaboliczny steryd na rynku. To powoduje, że wielu ludzi uważa, że steryd nie będzie dla nich wystarczająco silny, a chociaż nie jest to silna masa promująca steryd, może być bardzo korzystne dla męskiego sportowca, jeśli jest ono używane z odpowiednich powodów.

 

Methandienone / Dianabol Korzyści

1, Jednym z bardziej znanych sterydów z nich wszystkich jest oksandrolon. Jest to bardziej powszechnie znany jako Anavar, ponieważ to było jego nazwa handlowa, kiedy firma farmaceutyczna Searle wprowadziła ją w 1964 roku. Oferowała kilka właściwości terapeutycznych, które zostały odkryte przez lata.

2, pomagało ludziom przybrać na wadze. Utrata masy ciała jest często wynikiem jakiejś operacji chirurgicznej lub dolegliwości, takiej jak AIDS.

3, Anavar recenzje napisane przez lekarzy stwierdziły również, że pomaga w leczeniu osteoporozy. Promuje gęstość kości, a także odzwierciedla część efektu niepożądanego osteoporozy kortykosteroidów stosowanych jako leki.

4, Pomaga również w leczeniu zapalenia wątroby.

5, pomaga dzieci, które mogą mieć kłopoty ze wzrostem i rozwojem.

6, Badania wykazują również, że pomaga w leczeniu ofiar palenia.


Konkurencyjna korzyść firmy Rongxin Bio-Tech

付款 png


Jak postępować zgodnie z Twoimi zamówieniami?

流程 png

Pakiet & Magazynowanie

Bzt.jpg

Wysyłka i płatności

Initp.jpg

Nasze certyfikaty

QQ 图片 20170315140316.jpg

Nasz zakład

I 哦 .jpg

Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18729210590


Jeśli jesteś zadowolony z naszej gorącej sprzedaży 99,5% czystości oxandrolonu (anawar) cas53-39-4 kulturystyki bezpiecznie białego proszku sterydów anabolicznych, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.

Zapytanie