99,5% Czystość Drostanolone Enanthate (Masteron) CAS472-61-145 Suplementy do Kulturystyki Surowe Proszki Steroidowe

Szczegóły Produktu
Nazwa produktu: Dantanolone Enanthate.
Wzór cząsteczkowy: C40H52O4
CAS Nr: 472-61-145
Analiza: 99%
Miejsce produkcji: RongXin, Chiny
Standard jakości: standard Enterprise
Czystość: 99% proszek
Stopień: stopień farmaceutyczny
Opakowanie: w woreczku foliowym lub bębnie.
Opis: Biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Minimalna ilość zamówienia: 10 gramów.
Produkcja: RongXin
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99,5% Czystość Drostanolone Enanthate (Masteron) CAS472-61-145 Suplementy do Kulturystyki Surowe Proszki Steroidowe


Szczegóły Produktu

Nazwa produktu : Dantanolone Enanthate.

Wzór cząsteczkowy : C40H52O4

CAS Nr: 472-61-145

Analiza: 99%

Miejsce produkcji : RongXin, Chiny

Standard jakości: standard Enterprise

Alias: Drostanolon; Masteron enan, dragontanolone enanthate.

MW: 416,64

Czystość: 99% proszek

Stopień: stopień farmaceutyczny

Opakowanie : w woreczku foliowym lub bębnie.

Opis: Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Minimalna ilość zamówienia : 10 gramów.

Produkcja: RongXin

Zastosowanie: Materiał farmaceutyczny, sterydowy hormon, anabolina. Jako hormon męski i anaboliczny. Słowa kluczowe: kulturystyka, hormon sterydowy, proszek surowcowy.

K.jpg

Opis produktu

Masteron Enanthate (Dentalanol Enanthate) jest sterydem anabolicznym opartym na dihydrotestosteronie (DHT). Drostanolon jest po prostu hormonem DHT strukturalnie zmienionym. Zmiany zachodzą przez dodanie grupy metylowej w pozycji węglowodanowej 2. To zapewnia, że hormon nie ulega rozkładowi metabolicznemu wywołanemu przez enzym dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową znajdujący się w mięśniach szkieletowych. Ta prosta zmiana strukturalna sprawia, że hormon jest bardziej anaboliczny, co daje nam Drostanolone. Gdy hormon został utworzony, zmieniony z DHT, ester jest następnie przyłączony, iw tym przypadku dołączony ester to Enanthate. Enanthate nie jest sterydem ani narkotykami, ale niczym więcej niż narzędziem czasowym używanym do narkotyków.


Podobnie jak w Masteron Propionate, Masteron Enanthate jest znany jako jeden z jedynych sterydów anabolicznych o silnym działaniu antyestrogennym. Ten steryd anaboliczny nie może zwiększyć poziomu estrogenów; W rzeczywistości może rzeczywiście obniżyć poziom estrogenu w organizmie. Z tego powodu Drostanolone skutecznie radzi w leczeniu raka piersi połączeniem Drostanolonu z Tamoxifenem przez wiele lat. Kulturyści witają tę cechę z powodu estrogenów często trudnych do kontrolowania z wieloma sterydami i niższymi poziomami estrogenu, co często prowadzi do trudniejszego i bardziej określonego wyglądu w fazie cięcia.


Masteron Enanthate posiada jedne z najbardziej mylących anabolicznych i androgennych wskaźników jakiegokolwiek steroidu anabolicznego, chociaż nie jest to tak mylące, jak Halotestin i Anavar. Drostanolon ma powinowactwo wiązania do receptora androgenowego, który jest pięciokrotnie większy niż thantestosteron, co nie tylko powoduje trudniejsze spojrzenie, ale także może mieć pozytywny wpływ na utratę tkanki tłuszczowej. Wszystkie sterydy anaboliczne mogą poprawić tempo metabolizmu, ale te, u których silne powinowactwo wiązania androgenów może mieć wpływ na bezpośrednią lipolizę.


Jeśli chcesz uzyskać dobrą jakość Enanthate Entratex (Drostanolone Enanthate), wybierz firmę Rongxin Company.


Korzyści z Masteron-Enanthate (proszek)

1, korzyści z Masteron-Enanthate można w dużym stopniu podsumować w trzech słowach, chude i ciężkie. Jeśli chodzi o wzmacniacz wydajności i poza rakiem pacjenta z rakiem piersi, to w dużej mierze będą to wzmacniacze aktywności kulturystycznych, które uzupełniają się z Masteron w pierwszej kolejności, ponieważ jest to doskonała sylwetka przekształcająca steryd, ale nie jest cudu w butelce. Pomimo tego, że ma dość łagodnie niskie oceny androgenne, opowiada ona historię, która jest dość inna, ponieważ utrwala się całkiem przyzwoicie. Ponadto, ze względu na swój charakter, Masteron-Enanthate wpływa na ogólną aktywność metaboliczną poprzez bezpośrednie stymulowanie lipolizy; Nie, to nie jedyny steryd, który prezentuje takie korzyści, ani też nie jest najsilniejszy, ale w większości są to cechy.


2, ponieważ Masteron-Enanthate naprawdę służy jedynie celom wychyłania się i twardnienia, na ogół widać tylko steryd używany w konkurencyjnym świecie kulturystycznym i przez te, które mają charakter poprawiający osiągi, czyniąc to tylko po to, aby wyglądać i czuć się lepiej; Szczur w siłowni. W świecie sportów wyczynowych nie znajdziesz dużo mistrza; Nie ma wiele celów dla piłkarskiego, piłkarskiego lub innego sportowca; Pewnie, niektóre z nich mogą chodzić z Masteron, ale większość wybierze inne anabolki, które służą ich celowi. Jednak dla kulturystów ten steryd anaboliczny może być różnicą między pierwszym i drugim miejscem w pokazie; Mimo wszystko, mimo że istnieje wiele czynników, które mają być pomyślnym kulturystą na etapie twardości i ostatecznej chudości to dwa główne problemy. Ostatecznie jest to jeden z nielicznych sterydów anabolicznych androgennych, które prawie właściwie można nazwać czystym sterydem kulturystycznym. --- Z firmy RongXin.


Konkurencyjna korzyść firmy Rongxin Bio-Tech:

付款 png


Jak postępować zgodnie z Twoimi zamówieniami?

流程 png

Pakiet & Magazynowanie


Bzt.jpg

Nasze certyfikaty

QQ 图片 20170315140316.jpg

Nasz zakład

I 哦 .jpg

Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18729210590

Jeśli jesteś zadowolony z naszej czystości 99,5% dentalanolonu enanthate (masteron) cas472-61-145 kulturystyka suplementuje surowe płyny sterydowe, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.

Zapytanie