99,5% Wysoka czystość Sustanon250 Blend Medical Grade Testosteron Sustanon 250 Steroids Dla mężczyzn Wzrost mięśni

Nazwa produktu: Sustanon 250
Alias: Testosteron Blend, Omnadren, testosteron 250, testosteron sustanon 250, testosteron mieszany, Omnadren 250, Sustanone 250
Charakter: Biały krystaliczny proszek.
Czystość: 99% +
Korzyści: wysoka czystość i niski koszt
Sustanon to mieszane sterydy.
MOQ: 10 gramów.
Wygląd: Jasno biały krystaliczny proszek.
Produkcja: RongXin
Czatuj teraz

Szczegóły produktu


Szczegóły Produktu:

Nazwa produktu: Sustanon 250
Alias: Testosteron Blend, Omnadren, testosteron 250, testosteron sustanon 250, testosteron mieszany, Omnadren 250, Sustanone 250
Charakter: Biały krystaliczny proszek.
Czystość: 99% +
Korzyści: wysoka czystość i niski koszt
Sustanon to mieszane sterydy.

MOQ: 10 gramów.

Wygląd: Jasno biały krystaliczny proszek.

Produkcja: RongXin

Przechowywanie: Temperatura w pomieszczeniu przekracza 20 stopni Celsjusza do aglomeracji, a więc 30 stopni Celsjusza do cieczy.
Zastosowanie: Te estry sprawiają, że Sustanon jest jednym z najdłużej trwających związków steroidowych dostępnych obecnie. Jest idealnym składnikiem dla zwiększenia rozmiaru i zwiększenia siły mięśni.

Sustanon 250.jpg

Opis produktu:

Sustanon 250 jest olejową mieszaniną testosteronu do iniekcji, opracowaną przez firmę Organon. Inteligentnie "zmodyfikowany" testosteron, Sustanon jest przeznaczony do szybkiego, ale przedłużonego uwalniania testosteronu. Estry propionianu i estru fenylopropionowego w tym produkcie są szybko wykorzystywane, uwalniając się do obiegu w ciągu pierwszych czterech dni. Pozostałe estry są znacznie wolniejsze uwalnianie, pozostając aktywnymi w organizmie przez około dwa i trzy tygodnie (odpowiednio).
Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów testosteronu, Sustanon jest silnym anabolicznym o wyraźnej aktywności androgennej. Jest on używany głównie jako lek bulkingowy, zapewniający dobre korzyści w zakresie siły i masy mięśniowej. Chociaż konwertuje się na estrogen, podobnie jak natura testosteronu, ten lek iniekcyjny jest uznawany za nieco bardziej tolerowalny niż cypionian lub enantat. Takie obserwacje są tylko kwestiami czasu. Włącznie z dobrą jakością octanu testowego, cypryny testowej, testu enan, próbki testowej, badanego prop, testu unde, fenotypu testowego, testu bazowego .. proszków grubych. Dobra jakość proszków sustanon 250 pomoże Ci Mają więcej korzyści.


Benif jego Sustanon250:

Proszki Sustanon są stosunkowo łagodne w stosunku do estrogennych skutków ubocznych, takich jak gynocomastia i retencja wody. Dawki 250 mg do 1000 mg tygodniowo są zalecane w celu utrzymania zrównoważonego poziomu testosteronu, chociaż Sustanon pozostanie aktywny w organizmie przez cały miesiąc.

RongXin Bio-Tech Co Ltd dostarczy Ci najbardziej dobrej jakości proszków sustanon, ponieważ powód:

1 . Sustanon nie ma tak dużo estrogennych efektów, jak myślisz, Oznacza to, że ma mniej retencji wody i mniej tłuszczu osadzania. Oba te są odpowiedzialne za sprawienie, że mięśnie wyglądają obficie i gładko. W przypadku stosowania proszków Sustanon można oczekiwać, że mięśnie mają dobrą jakość

2. Po drugie, Sustanon zwiększa liczbę neuronów ruchowych w mięśniach szkieletowych i poprawia przenoszenie nerwowo-mięśniowe. Pozwala to uzyskać pewną siłę fizyczną i odbijając odblaski pozwala uzyskać więcej siły i wytrzymałości, a także zapobiega bólom podczas ciężkich czynności.

Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

58-20-8

Testosteron dekanoat

5721-91-5

Testosteron Enanthate

315-37-7

Propionian testosteronu

57-85-2

Fenylopropionian testosteronu

1255-49-8

Izonapodortat testosteronu

15262-86-9

Testosteron Undecanoate

5949-44-0

Sustanon 250


Turynabol

855-19-6

Doustnie Turynabol

2446-23-3

Stanolon

521-18-6

Fluoksymesteron

76-43-7

Konkurencyjna korzyść firmy Rongxin Bio-Tech:

付款 png

Jak postępować zgodnie z Twoimi zamówieniami?

流程 png


Pakiet & Magazynowanie

Bzt.jpg

Wysyłka i płatności

Initp.jpg


Nasze certyfikaty

QQ 图片 20170315140316.jpg

Nasz zakład

I 哦 .jpg

Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18729210590
Jeśli jesteś zadowolony z naszej 99,5% wysokiej czystości sustanon250 mieszanka medycznych testosteronu sustanon 250 steroidów dla mężczyzn wzmocnienie mięśni, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.

Zapytanie