Święto Dziękczynienia

- Nov 23, 2018-

Święto Dziękczynienia jest festiwal starogreckiego, stworzone przez Amerykanów i Festiwal amerykański spotkań rodzinnych. Na początku jest nie ma ustalonej daty na Święto Dziękczynienia, i tymczasowo postanowiono przez Państwa Stanów Zjednoczonych. Do 1863, kiedy usamodzielniła się Stanów Zjednoczonych, prezydent Lincoln ogłosił Dziękczynienia jako święto narodowe. W 1941 roku Kongres Stanów Zjednoczonych oficjalnie wyznaczone w czwarty czwartek listopada każdego roku jako "Thanksgiving Day." Święta Dziękczynienia zazwyczaj trwać od czwartku do niedzieli.


W 1879 roku kanadyjski Parlament ogłosił, że 6 listopada był świętem narodowym i Dziękczynienia. W następnych latach dnia Dziękczynienia zmienione kilka razy aż do 31 stycznia 1957 r., kiedy Parlament kanadyjski ogłosił w drugi poniedziałek października każdego roku, na Święto Dziękczynienia.


Oprócz USA, Kanady, Stanów Zjednoczonych i Egipt, Grecja i inne kraje mają swoje własne unikalne Dziękczynienia, ale Wielkiej Brytanii, Francji i innych krajach europejskich są izolowane od Dziękczynienia i niektórzy badacze zaproponowali zakład z "Chińskie Święto Dziękczynienia" promowanie tradycyjnej kultury.

6977397_212953950286_2

Hong Kong Rongxin Bio-Tech Co., Ltd, w sprzedaż produktów mająTestosteronu Cypionate,TestosteRone Enanthate,Octan trenbolonu,Trenbolon Enanthate,Sustanon 250 ,Nandrolon Decanoate,Oxandrolone(Anavar),Boldenoe Cypionate,Drostanolone propionowyzjadł,Drostanolone Enanthate,HGH,Peptydyi tak dalej. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami proszę o kontakt.


Informacje kontaktowe

Przedsiębiorstwo mailbox:sell@rongxinbio.com

Skype:sell@rongxinbio.com

WhatsApp: + 86-18789401944