Tak wiele lat, jak zapewnić jakość naszej firmy?

- Jul 28, 2017-

(1) Po pierwsze, od małych rzeczy na początek, czy szczegóły, zrozumieć jakość. W procesie produkcji wymagań procesowych i norm jakości ściśle, ściśle egzekwować produkcję koncepcji zarządzania jakością i ustanowić zarządzanie produkcją niezależne od systemu zapewnienia jakości.

(2) Po drugie, każde łącze ma szczegółowe standardy zarządzania jakością. Od projektowania produktów, procesów do produkcji warsztatów, a następnie do transportu i sprzedaży, opracowano szczegółowe, kontrolowane standardy zarządzania.

369202.jpg

(3) Po trzecie, klient jest najlepszą jakością. Klienci są użytkownikami produktu, jakością produktu najbardziej mówiącymi, w obliczu opinii klientów, aktywnie przeprowadzamy dochodzenie i poprawki, co nie tylko poprawia satysfakcję i lojalność klientów, ale również poprzez drugą poprawę. Poruszając się we właściwym kierunku.

(4) Zarządzanie jakością nie jest wieczną odpowiedzią, tylko wieczny problem, zarządzanie jakością ma nadal rozwijać problem w procesie stopniowego standaryzacji. "Dbanie do ludzi, intencje w domu" jest podstawową koncepcją Fuxiang Wood, ponieważ z ogromną liczbą klientów dziękczynienia i zaufania, firmy mogą stać się coraz bardziej konkurencyjne w dzisiejszym nadal utrzymuje dynamikę rozwoju.

Pozycjonowanie produktu w produkcie w przyszłości potencjalnych klientów w umysłach lokalizacji. Nacisk kładzie się na przyszłość potencjalnych klientów pod kierownictwem personelu, w tym celu z cech produktu, opakowania, usług i innych aspektów badań oraz biorąc pod uwagę sytuację konkurentów.

Pozycjonowanie i wdrażanie pozycjonowania produktu do pozycjonowania na rynku jako podstawy, oparte na wskazówkach rynkowych, ale bardziej popularne niż pozycjonowanie na rynku. W szczególności jest skierowanie uwagi klienta do produktu, aby utworzyć określoną cechę, z określonym wizerunkiem, aby zaspokoić potrzeby klientów i preferencji.

930318020_1661268939.jpg

Na obecnym rynku jest wielu ludzi na pozycjonowanie produktów i pozycjonowanie na rynku bezkrytycznym, że obie są takie same pojęcia, w rzeczywistości istnieją pewne różnice między nimi, a konkretnie pozycjonowanie na rynku (określane jako pozycja rynkowa ), Odnosi się do przedsiębiorstwa do docelowego odbiorcy lub docelowego wyboru rynku konsumenckiego; I pozycjonowania produktów, odnosi się do przedsiębiorstwa, do jakiego rodzaju produktów do osiągnięcia docelowego konsumenta lub docelowego popytu na rynku konsumenckim. Teoretycznie powinniśmy najpierw pozycjonować pozycję, a następnie tylko pozycjonowanie produktu. Pozycjonowanie produktów to wybór rynku docelowego i kombinacja produktów korporacyjnych, czyli pozycjonowanie rynkowe przedsiębiorstwa, produkt pracy.


ini.jpg

Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944