Profil firmy Rongxin Bio-Tech Co., Ltd (HK)

- May 12, 2017-

Nasza historia

Rongxin Bio-tech Co., Ltd koncentruje się na najwyższej jakości hormonów steriodowych i API. Jesteśmy producentem specjalizującym się w hormonach sterydowych od kilku lat w Chinach. Teraz nasze produkty są sprzedawane na całym świecie, wszyscy klienci jak jakość naszych produktów.

Nasz zakład:

Założona w 2009 roku firma Hongkong RongXin Bio-Tech rozpoczęła tylko jedną misję: doprowadziła do świata chemicznie czystych, anabolicznych steriodów chemicznie czystych proszków, ludzkiego hormonu wzrostu, peptydów wzrostu ludzkiego i API.

 

Nasze produkty cieszyły się znacznym wzrostem na przestrzeni ostatnich kilku lat, strategicznie dostosowując się do dobrze znanych dystrybutorów w całej Azji i poza nią.

 

Z siedzibą światową z siedzibą w Hongkongu zobowiązujemy się dostarczać najwyższej jakości produkty farmaceutyczne, które stały się synonimem naszej marki i reputacji. Ciągle koncentrujemy się na poprawie zarówno standardu naszego produktu, jak i naszej działalności.


Nasze produkty są produkowane w naszym Zakładzie Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) w celu zapewnienia optymalnej jakości. Bio-tech Rongxin jest również zgodny z normami ISO 9001, aby zapewnić, że wszystkie aspekty naszej działalności spełniają najwyższe standardy jakości.

QQ图片20170512114157.jpg

Nasz produkt

Rongxin bio-tech co., Ltd produkty obejmują następujące:

1, hormony steroidowe, takie jak produkty z serii Testosterone, steroidy z serii Boldenone, sterydy z serii Nandrolone, sterydy z serii Trenbolone i tak dalej.
2, hormon wzrostu ludzkiego i hormon peptydowy.
3, API i związki pośrednie hormonów steroidowych.
4API i półprodukty.
5, Kulturystyka Fat Burning Hormony
6, leczenie raka estrogeny sterydowe surowe proszki

Wszystkie nasze produktyInformacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18220537895Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.