Ważna uwaga

- Sep 15, 2017-

ważna uwaga:

Ze względu na produkcję zakładów chemicznych produkuje się wiele zanieczyszczeń, w wyniku czego większość powietrza w mieście zawiera substancje szkodliwe, poważnie wpływając na życie ludzi i zdrowie. Chińska Agencja Ochrony Środowiska przeprowadzi rygorystyczną inspekcję zakładów chemicznych we wrześniu i październiku, a wszystkie duże i małe zakłady chemiczne zostaną zamknięte w celu naprawienia i zatrzymania produkcji i przetworzenia.

92.jpg

34y58PICnNi_1024.jpg

Ta nowina oznacza, że ​​nasza fabryka nie może być wyprodukowana właściwie, więc możemy sprzedawać tylko spis produktów. Ale zasoby reklamowe są ograniczone, w danym czasie zapasy będą sprzedawane, co spowoduje, że żadne produkty nie zostaną sprzedane, klienci będą niedostępni. Jeśli musisz zakupić nasze produkty, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Trenbolone Enanthate.jpgtestosterone Cypionate.jpg

Produkty z gorącej sprzedaży firmy Hong Kong Rongxin Bio-Tech to: Cypionat testosteronu, Enanthate testosteronu , octan trenbolonu, enanat trenbolonu , sustanon 250 , dekanian nandrolonu , oksandrolon (anawar) , cypionian boldenoeu , propionian drostanolu , szczawiardon drostanolonu , hgH , peptydy i tak dalej.Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, skontaktuj się ze mną.


Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944