Jak odbierać odwiedzających klientów?

- Nov 24, 2017-

Wszyscy generalnie przywiązują dużą wagę do wizyt zagranicznych klientów. W rzeczywistości, recepcja jest bardzo wykwalifikowana. Większa dbałość o szczegóły pozostawi bardzo dobre wrażenie na gościach w przyszłości, aby dodać więcej niż udane zrozumienie współpracy.

2465934.jpg

Najpierw porozmawiajmy o ogólnym przyjęciu:

Kiedy goście przychodzą do firmy, zabieramy go do sali konferencyjnej lub siedzenia w hali, możemy zapytać: Czy mogę przynieść ci coś do picia? (Chcesz coś wypić?) Lub po prostu: kawa czy herbata? (Kawa czy herbata?) Ogólnie rzecz biorąc, wielu naszych gości jest zajęty swoimi planami w Chinach, mają pośpieszne śniadanie, a niektóre restauracje nie mają kawy rano, co jest dla nich bardzo trudne. (O ile zabieramy się do pracy bez mycia zębów rano) Jeśli możesz dostać filiżankę kawy, zanim oficjalnie porozmawiasz o interesach, to nie tylko pomoże ci odświeżyć się, ale będzie bardzo szczęśliwy. Oczywiście, niewielu obcokrajowców, takich jak kawa rozpuszczalna, tak jak nie jesteśmy wielkimi miłośnikami herbaty. Jeśli jest to woda, woda mineralna w butelce jest najlepsza. (Cudzoziemcy bronią zdrowia silniejszego niż my)

201191916314930855.jpg


Hong Kong Rongxin Biotech Co., Ltd.     zapewniłoby Ci produkty steroidowe wysokiej jakości, o wysokiej czystości, szybką wysyłkę i najlepsze usługi.

Gdy jesteś w fitness, wymagania Testosteron Enanthate , Sustanon 250 , Trenbolon Enanthate , Oxymetholone (anadrol)   Są bardziej niż zwykłe.

Jeśli potrzebujesz   jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh lub inne marki hgh, zapraszam do zapytania z mojej firmy.

Trenbolone Enanthate_.jpgKigtropin.jpg

Informacje kontaktowe:

Skrzynka pocztowa Enterprise : sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944