Wesołego Halloween!

- Nov 02, 2018-

Halloween to powszechne imię Wszystkich Świętych. Jest to religijny festiwal chrześcijaństwa i innych religii chrześcijańskich. Jest 1 listopada. Kościół katolicki wyznaczył Wszystkich Świętych jako Dzień Mszy. Każdego dnia, o ile nie ma nieodpartych powodów, wszyscy wierzący pójdą do kościoła, aby wziąć udział w mszy świętej, pamiętajcie o wszystkich świętych, którzy odeszli i wstąpili do nieba, zwłaszcza w katolickiej historii. Sławny święty. Po Wszystkich Świętych jest Dzień Zaduszny 2 listopada, który pamięta dusze, które minęły, ale jeszcze nie weszły do królestwa niebieskiego, a wierzący będą się modlić, aby jak najszybciej wznieśli się do nieba.

t0154d1c07ab54f18aa

Wigilia Halloween pochodzi ze starożytnego Nowego Roku w Celtic. Jest to również czas poświęcenia dusz. Unikając ingerencji złych duchów, oddajemy cześć duchom przodków i dobrym duchom, aby modlili się o zimę. W noc poprzedzającą (czyli Halloweenową) dzieci będą nosić kostiumy, zakładać maski i zbierać cukierki od domu do domu.

16300000876508135104746319972

Hongkong Rongxin Bio-Tech Co., Ltd produkty gorącej sprzedaży mają Testosteron Cypionate , Testoste rone Enanthate , Trenbolone Acetate , Trenbolon Enanthate , Sustanon 250 , Nandrolone Decanoate , Oxandrolone (anavar) , Boldenoe Cypionate , Drostanolone Propion jadł , Drostanolone Enanthate , HGH , Peptydy itd. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, skontaktuj się ze mną.


Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa przedsiębiorstwa: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944