Dodaj nowe produkty --- Gentropin 36iu * 12 mg HGH 100iu

- Mar 29, 2019-

Genotropina [pochodzenie rDNA] jest sposobem dostarczania ludzkiego hormonu wzrostu o naturalnym wzroście dla osób, które mogą mieć niedobór lub mogą wymagać wyższych poziomów tego hormonu. Genotropina jest identyczna z naturalnym hormonem wzrostu wytwarzanym przez przysadkę mózgową, ponieważ jest wytwarzana w technologii wydzielniczej, która tworzy sekwencję aminokwasów o wielkości 191. Genotropoin to wstrzykiwalny ludzki hormon wzrostu najwyższej klasy. HGH, który jest naturalnie wytwarzany przez przysadkę mózgową, jest odpowiedzialny za wiele funkcji w organizmie człowieka. HGH wspomaga rozwój mięśni przy jednoczesnym zmniejszeniu tkanki tłuszczowej, promując korzystną kompozycję ciała. Pomaga także w obniżaniu poziomu cholesterolu i samopoczucia. Osoby z niedoborem hormonu wzrostu mają zwykle słabe kości, zmniejszoną siłę mięśni, zwiększoną ilość tkanki tłuszczowej, wyższy poziom cholesterolu i mogą cierpieć na depresję. Somatropina może pomóc w takich przypadkach.

genotropin 36iu

Nasze genotropiny są produktami wielu dużych firm w USA i Europie. Miesięczny eksport genotropiny sięga 12000 zestawów, a surowiec genotropinowy osiąga 120 g. Nasza fabryka gwarantuje genotropinę z wysoką jakością, najlepszą ceną, szybką i bezpieczną dostawą.


Genotropin_副本

QQ图片20170315140316.jpg


Hong Kong Rongxin Biotech Co., Ltd.   zapewni Ci wysoką jakość, wysoką czystość Genotropin hgh , szybką wysyłkę i najlepsze usługi.Informacje kontaktowe:

Skrzynka pocztowa dla przedsiębiorstw : sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298