Który czas jest bardziej skuteczny?

- May 25, 2017-

Który czas jest bardziej skuteczny?

Porady ekspertów, nie od razu obudź się po przebudzeniu się, aby "spać" pięć minut, to możesz Roufu, pukając zęby, levator ani lub jako grzebień jako grzebień "włosy", i "kąpiel psychologiczną" do szczęśliwego Nastrój Spotkać się z nowym dniem. Po rana należy wypić filiżankę wrzącej wody (zimnej wody lub ciepłej wody), aby rozcieńczyć lepkość krwi, usunąć gromadzenie się toksyn w organizmie, aby odgrywać rolę "mycia wewnętrznego".


Rano ćwiczenia powinny być lekkie, łagodne rano ćwiczenia mogą sprawić, że ludzie pełen żywotności, żywy. Mikro-pot może się zatrzymać, co będzie skuteczne. Nie jedz na czczo lub na uczucie ćwiczeń rano, zanim rano ćwiczenia mogą zjeść jakieś potrawy, takie jak chleb, mleko, jaja i owoce, jeść do pół pełnego po świeżym ćwiczeniu rano. Niektórzy po rana, a następnie wrócić do spania, "spać", więc nie tylko podatne na zanieczyszczenie powietrza, ale również zegar biologiczny spowodowane przez zamieszanie, prowadząc do zmęczenia, przedwczesnego starzenia.


Mgła zawiera dużą liczbę czynników chorobotwórczych i zanieczyszczeń. Jednocześnie nie jest odpowiednie w sąsiedztwie fabryki, drogowego, zatłoczonego pokoju ćwiczeń rano, ponieważ poważne zanieczyszczenie będzie szkodliwe dla zdrowia ludzkiego.