Jaki jest cel stosowania kentropiny HGH?

- May 08, 2017-

Jaki jest cel stosowania kentropiny HGH ?

Kentropin HGH został wydzielany przez przednie laboratorium przysadki, Jest to hormon peptydowy z 191 aminokwasów, KENTROPIN to rhGH wytworzony techniką rekombinacji DNA w E. coli z wydzielaniem. Zawartość i sekwencja KENTROPIN są całkowicie identyczne z zawartością Hgh KENTROPIN jest syntetyzowana w e. Coli jako prehormon. Prehormon składa się z GH z peptydem sygnałowym pochodzącym pierwotnie z bakterii. Prehormon rozdziela się w cytosolu bakterii, a następnie gotowy produkt, podobny do macierzystego GH, zostaje uwolniony do przestrzeni periplazmatycznej, produkt jest następnie zbierany przez lizę zewnętrznej osłonki, która pozostawia nienaruszoną membranę wewnętrzną, a zatem nie gwarantuje prawie Zanieczyszczenia z innych białek bakteryjnych.

Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Może być również stosowany w przypadkach, gdy normalne poziomy hormonu wzrostu są produkowane, ale powyżej normalne poziomy są pożądane. U dzieci może być stosowany w przypadku braku naturalnego hormonu wzrostu, dlatego mogą występować problemy ze staniem, dzięki czemu Kentorpin może być podawany jako środek wspomagający wzrost dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których spadł naturalny hormon wzrostu. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkanki tłuszczowej i poprawić elastyczność skóry oraz zmniejszyć zmarszczki. Inne leczenie, w których może być stosowany Kentropin, to zespół Turnera, przeszczepy narządów, oparzenia i urazy.

QQ图片20170425145210.jpg

QQ 图片 20170425145336.jpg

  Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com


 


Jeśli jesteś zadowolony z naszego oryginalnego kentropina hgh o wysokiej czystości iniekcji ludzkiego hormonu wzrostu 100iu / zestaw do wzrostu mięśni, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.