Jaka jest zasada wzrostu mięśni?

- May 19, 2017-

Jaka jest zasada wzrostu mięśni?

Mięśnie ciała składają się z włókien mięśniowych, liczby włókien mięśniowych, czterech lub pięciu miesięcy po urodzeniu, aby się osiedlić, a następnie nie zwiększać ich. Wzrost mięśni będzie polegał na wykonaniu pierwotnego zagęszczania włókien mięśniowych, w trakcie ćwiczeń, włókna mięśniowe będą poważnie uszkodzone, musimy dodać dużo białka do naprawy uszkodzonych mięśni, gdy całkowicie uszkodzone włókna mięśni po zakończeniu leczenia Mięśnie staną się grubsze.


Po drugie, mięsień zawiera mioglobinę, która jest miejscem przechowywania tlenu, a mięśnie są znacznie zwiększone dzięki ćwiczeniu mioglobiny, dzięki czemu tlen jest potrzebny do aktywności mięśniowej. Na przekroju poprzecznym mięśnia na milimetr kwadratowy są tylko 30-270 naczyń włosowych, a reszta jest w stanie zamkniętym, podczas ćwiczeń otwiera się do 2000-3000 kapilar. Jeśli po długim okresie ćwiczeń, mięśnie tych otwartych naczyń włoskowatych będą znacznie zwiększone, w połączeniu z pogrubieniem włókien mięśniowych, tak że mięśnie są bardziej obfite.


1-150523235443H5.jpg


Możemy dostarczyć Państwu produkty do wzrostu mięśni, takie jak: testosteron , steroidy , peptydy , hgh , itp., Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt.Nasze informacje kontaktowe

E-mail: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com