Co to jest system ekspresji białka?

- Jul 07, 2017-

Przegląd systemu ekspresji białek:

System ekspresji białka odnosi się do systemu składającego się z gospodarza, obcego genu, wektora i dodatku. Dzięki temu systemowi można osiągnąć cel ekspresji obcych genów w gospodarzu. Ogólnie składa się z następujących części:

1, gospodarz. Organizm, który wyraża białko. Mogą być bakterie, drożdże, komórki roślinne, komórki zwierzęce i tak dalej. Ze względu na różne właściwości różnych organizmów, nadające się do ekspresji typów białek, nie są takie same.

2, nośnik. Typ przewoźnika jest zgodny z hostem. Według gospodarza, jest on podzielony na prokariotyczny (bakteryjny) wektor ekspresyjny, wektor ekspresyjny drożdży, wektor ekspresji roślin, ssakowy wektor ekspresji, wektor ekspresji owadów i tak dalej. Wektor zawiera obcy fragment genu. Za pośrednictwem wektorów, egzogenne geny mogą być wyrażane w gospodarzu.

3, pomocniczych składników. Niektóre systemy ekspresyjne zawierają również pomocnicze komponenty wspomagające przewoźnika w przyjmującym. Takie jak bakulowirusy w systemach ekspresji bakulowirusów.

5.jpg

IGF-LR3 jest systemem ekspresji białka, jeśli jesteś zainteresowany IGF-1LR3 , skontaktuj się z nami.

Hong Kong Rongxin Bio-Tech Co., Ltd. zapewni Państwu wysokiej jakości produkty sterydowe o wysokiej czystości, szybką wysyłkę i najlepsze usługi.
W lecie wymagania stawiane przez Sustanon 250 , Trenbolone Enanthate , Oxymetholone (anadrol) są bardziej niż zwykle.
Jeśli potrzebujesz jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh lub innej marki hgh, zapraszamy do zapytania od mojej firmy.  


Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944