Jakie są funkcje Testosteronu Decanoate?

- May 15, 2017-

Jakie są funkcje Testosteronu Decanoate?

Testosteron Decanoat e Cas5721-91-5 zapewnia stałą fizjologiczną podłoŜę testosteronową do cykli objętościowych, które często obejmują masę budowniczy takich jak: Equipoise, Trenbolone, Deca-Durabolin i Dbolic, sustanon 250.

Testanozastępny testosteron może być stosowany jako potężny fundament cyklu cięcia dla definicji zwiększających anabolikę, takich jak Oral Turinabol, Oxandrolone, Primobolan i Winstrol.

Ponieważ ester dekanowy jest tak długi, użytkownicy będą musieli wstrzykiwać tylko raz w tygodniu. Sam lek nie opuszcza ciała przez 15 dni. Użytkownicy czasami stosuj Neotest 250 z Deca-Durabolinem i wstrzykujĘ ... je jednocześ nie, ponieważ bę dĘ ... one trwały w ciało tyle samo razy. Dawki nie przekraczające 250 mg / tydzień będą widoczne, a dawki 1000 mg / tydzień były nagrywane z niewielkimi skutkami ubocznymi, chociaż w ekstremalnych dawkach konieczne jest stosowanie inhibitora aromatycznego.

12.jpg

Informacje kontaktowe:

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944


Jeśli jesteś zadowolony z naszego testu 99% czystości testosteronu dekanoate / testu deca cas5721-91-5 wstrzykiwanie płynnych surowych steroidowych proszków budowanie mięśni i starzenie się, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.