Jakie są korzyści płynące z testosteronu Propionate?

- Apr 26, 2017-

Jakie są korzyści płynące z testosteronu Propionate?


Propionian testosteronu Cas57-85-2 Jest znacznie szybszy niż inne estry testosteronu, takie jak cypionian lub enantan, i wymaga znacznie częstszego schematu dawkowania w celu utrzymania stabilnego poziomu we krwi.

Propionian testosteronu Cas57-85-2 Jest najkrótszym estrowanym produktem testosteronowym. Istnieją pewne zalety i wady tego. Główną wadą jest to, że użytkownicy będą musieli wstrzykiwać Test Prop co najmniej raz dziennie przez cały cykl, aby uzyskać właściwe wyniki. Zalety są jednak mniej bloating i retencji wody, że droższe produkty i dlatego, że w każdej fiolce jest mniej estru, na wtrysk jest więcej rzeczywistego testosteronu, co przynosi lepsze rezultaty.

Propionian testosteronu Cas57-85-2   Została wykorzystana do badania jej wpływu na owce w ciąży.

Propionian testosteronu Cas57-85-2 Jest najkrótszym najczęściej estrem związanym z hormonem testosteronu. Oznacza to, że zajmuje ciało co najmniej czasu, aby pozbyć się estru i uwalnia hormon macierzysty w organizmie. Ze względu na krótkie życie czynne propionian testosteronu zwykle musi być wstrzykiwany co drugi dzień co najmniej. Antydynamiczny propionian testosteronu powoduje najmniej efektów ubocznych i najmniej wzdęć; Te działania niepożądane ustępują bardzo szybko, gdy stosowanie jest zakończone.

QQ 图片 20170313135013_ 副本 .jpg


Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.comJeśli jesteś zadowolony z naszej gorącej sprzedaży zdrowego testosteronu propionate / test prop cas57-85-2 kulturystycznego testosteronu uzupełnienie wzmacniającego mięśnie sterydowe, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.