Jakie są korzyści płynące z Primobolan?

- May 22, 2017-

Jakie są korzyści płynące z Primobolan?

1, Primobolan jest uważany za dość słaby steryd. Jego anaboliczne / androgenne oceny są niskie i jest jednym z najsłabszych sterydów na papierze; Choć jest silniejszy niż masteron. Ponieważ masteron jest zawsze związany z cyklami cięcia, na papierze primo powinien uzyskać wiarygodność jako steryd cięcia.

 

2, Primo ma ogromną przewagę nad większością sterydów, ponieważ silniejszy niż testosteron wiąże się z receptorem androgenowym. Podobnie jak w przypadku większości leków AAS związanych z dihydrotestosteronem (DHT), jest to dobra pomoc przy utracie tłuszczu. Ponadto, primo nie aromatyzuje, więc nie potrzebujesz inhibitora aromatazy (AI) lub SERM. Ciekawy fakt, primobolan był testowany przez staro-szkolnych kulturystów jako ginekomastia (gyno) w latach 70. i 80. XX wieku. Dziwne, jak się wydaje, udowodniono medycznie zmniejszenie guzów piersi u kobiet (głównie związanych z estrogenami).

 

3, ponieważ primobolan zwiększa retencję azotu, został on zaproszony jako antykataboliczny i nieco anaboliczny (co może być kwestionowane). Mówiąc prosto, pomaga utrzymać masę mięśni podczas diety. To jeden z największych powodów, który jest używany do cięcia cykli. Antyczne dowody wskazują, że przy użyciu primobolanu podczas diety o niskiej zawartości kalorii (nawet o 20-30% poniżej BMR) można utrzymać obecny chudy mięsień podczas zdobywania nowej tkanki mięśniowej. Choć wydaje się, że jest to sprzeczne z podstawowym zrozumieniem odżywiania, zabierzemy go do magii sterydów.


12.jpg

Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944Jeśli jesteś zadowolony z naszego suplementu kulturystycznego octan methenolonu (primobolan) cas434-05-9 dla wzrostu mięśni, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.