Letnie środki ostrożności !!!

- Jul 20, 2017-


Lato wysokotemperaturowe spożycie organizmu człowieka, fizyczne zużycie energii często nie jest odpowiednim uzupełnieniem, ciało jest często stosunkowo słabe. Nadmierne ćwiczenia doprowadzą do niskiego poziomu cukru we krwi, spadek oporu, poważne doprowadzi do omdlenia, ale niekorzystne zdrowie, letnia sprawność, zwłaszcza po to, aby zrozumieć ilość ćwiczeń. Nie wyprzedzaj ruchu, zwłaszcza na długoterminowe nie biorą udziału w ćwiczeniach sportowych, aby stopniowo zwiększać intensywność ćwiczeń, najlepiej jest stopniowo poprawiać czas trwania i intensywność ćwiczeń. Może być wydłużony od 20 minut do 30 minut, użycie 5 funtów hantle zastąpione 8 funtów. Po prostu nie musisz robić tego raz, czasu i intensywności, aby wziąć jedną z nich na linii. Najlepiej trzymać się ćwiczeń od 30 do 45 minut dziennie, najlepiej 30 minut, a osoby mające pragnienie utraty wagi mogą zostać przedłużone do około 40 minut czasu ćwiczeń.

Lato utrata masy ciała jest bardziej oczywiste, wiele osób zdecyduje się na utratę wagi w lecie, ale jeśli ślepo ćwiczyć utratę wagi i nie zwracać uwagi na wybór diety i sportu, aby rozsądne ustalenia, a czasem odwrotne.

Ponadto letnia pogoda stanie się coraz gorętsza, ale wiele osób nadal decyduje się na intensywne ćwiczenia, powodując niski poziom cukru we krwi, obniżoną oporność, lekkie zawroty głowy, silne omdlenia. Latem fitness może zużywać duże, wybrać odpowiednie sporty, intensywność ćwiczeń w połączeniu z rozsądną dietą może naprawdę grać w celach fitness, wiele przestarzałych ćwiczeń i nawyków żywieniowych na ciele bezużyteczne.

240411-15012309113593_副本.jpg

Hong Kong Rongxin Bio-Tech Co, Ltd.   Dostarczy Ci wysokiej jakości produktów o wysokiej czystości sterydów, szybkiej wysyłki i najlepszych usług.
Latem wymagania Sustanon 250 , Trenbolon Enanthate , Oxymetholone (anadrol) są bardziej niż zwykle.
Jeśli potrzebujesz jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh lub innej marki hgh, zapraszamy do zapytania od mojej firmy.

Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944