Jak stosować peptyd PEG-MGF?

- Jun 22, 2017-


PEG-MGF Przydatne:

Użyteczne dla: Poprawa strony i systematyczne cele dzięki zwiększeniu mięśni szczupłych i utratę tkanki tłuszczowej
PEG-MGF Możliwe korzyści: PEG-MGF stymuluje wzrost mięśni (przerost); Zwiększa tempo wzrostu mięśni z treningu; Szybka naprawa istniejących komórek mięśniowych; Wzrost liczby komórek mięśniowych (hiperplazja); Zmniejsza rozkład białka; Zwiększa szybkość i stopień naprawy mięśni po urazie

Metoda konsumpcji PEG-MGF :

Metoda konsumpcji 1: Localized injection bezpośrednio do mięśnia bezpośrednio po treningu
Metoda konsumpcji 2: Wstrzyknięcie podskórne w warstwę tłuszczu
Przygotowanie do wstrzykiwań: Dodać 1 ml (100 jm) sterylnego roztworu do fiolki PEG-MGF. Co 200 mg wynosi wtedy 0,1 ml (10 jm).
PEG-MGF Dawkowanie 1: 200 mg (10 jm) PEG-MGF podzielone dwustronnie między mięśniami wyszkolonymi, tj. 100mcg lewą stroną, 100mcg po prawej stronie
PEG-MGF Dawkowanie 2: 200 mg (10 jm) PEG-MGF należy wstrzykiwać do tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej
PEG-MGF dawki na fiolkę: 10 x 200 mg dawki (10 dawek na fiolkę)

PEG-MGF   Środki ostrożności:

Czynnik Mechano (MGF) wykazuje lokalne efekty w mięśniach szkieletowych i bez konieczności przemieszczania się ciała bez modyfikacji. Problem z syntetycznym czynnikiem Mechano (MGF) polega na tym, że jest on wprowadzany domięśniowo i jest oparty na wodzie tak, że trafia do krwiobiegu. W ten sposób Mechano Factor (MGF) pozostaje przez kilka minut stabilny w krwiobiegu. Produkcja biologiczna MGF jest wytwarzana lokalnie i nie dostaje się do krwiobiegu.
Jest to również krótkie działanie, więc stabilność nie jest kwestią. Poprzez PEGilowanie czynnika Mechano (MGF) jest prawie tak skuteczny, jak miejscowy Mechano Factor (MGF), gdy jest on domięśniowo. Osiąga się to przez otaczającą część peptydu strukturę glikolu polietylenowego, która może być przyłączona do cząsteczki białka. Grupy glikolu polietylenowego chronią peptyd, ale nie otaczają go całkowicie. Aktywne miejsca peptydu są nadal wolne od ich biologicznej funkcji. W tym przypadku powłoka jest ujemnym naładowanym tarczą przeciw dodatnio naładowanym związkom, które mogłyby wpływać na białko.

11.jpgJeśli jesteś zadowolony z naszego 99% peg mgf zdrowych ludzkich hormonów wzrostu hormonalnego do nabudowania ciała, peg-mgf proszku farmaceutycznego, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.


Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18220537895