Jak kontrolować rozbicia mięśni po ćwiczeniach?

- Jun 30, 2017-

Jak kontrolować rozbicia mięśni po ćwiczeniach?

Obecnie powszechnie uważa się, że po 30 minutach intensywnego ćwiczeń jest złoty czas spożycia aminokwasów, to dlatego, że wydzielanie hormonu wzrostu jest bardzo silne. Ten pogląd jest powszechny przez 10 lat, wszyscy sportowcy uważają to za zwyczaj. "Napełnianie białek w ciągu 30 minut po wysiłku" odpowiada "szybkiej naprawie uszkodzonych mięśni podczas ćwiczeń".

Dalsze badania wykazały, że nie tylko w ruchu, nawet po zatrzymaniu ruchu mięśnie nadal będą pęknąć, a "w złotego spożycia glukozy", ale może hamować rozkład mięśni. To dlatego, że spożycie glukozy zwiększy wydzielanie insuliny w organizmie, organizm zna "nie musisz rozbijać mięśni na syntezę glukozy".

Ale z cukru fruktozy, chociaż izomery glukozy, po spożyciu, ale nie takiego wpływu. W celu poprawy funkcjonowania ciała, "w jakim czasie", "co" jest bardzo ważne.

tooopen_sy_171509179543.jpg

Ponadto musisz także wziąć jakiś produkt sterydowy . Głównym powodem jest to, że sterydy mogą zwiększyć obwód mięśni lub zmniejszyć tkanki tłuszczowej. Mężczyźni używają sterydów, aby silniejsze i bardziej atrakcyjne ciało. Kobiety używają sterydów, aby ciało było bardziej atrakcyjne.
Hong Kong Rongxin Bio-Tech Co, Ltd.   Dostarczy Ci wysokiej jakości produktów o wysokiej czystości sterydów, szybkiej wysyłki i najlepszych usług.
Latem wymagania stawiane przez   Sustanon 250 , Enanthate Trenbolonu , Oxymetholone (anadrol) są bardziej niż zwykle.
Jeśli potrzebujesz jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh   Lub innej marki hgh, zapraszamy do zapytania od mojej firmy.  


Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944