Jak prawidłowa kondycja?

- Apr 10, 2017-

Jak prawidłowa kondycja?

1, 15 minut na rozgrzewkę

Zacznij się z łatwością, łatwym ruchem, nie zwiększaj siły, niech ciało potoczy się lekko. Moi koledzy mogą wybrać rower, maszynę eliptyczną i inne urządzenia, aby rozgrzewać, w celu zmniejszenia wpływu stawów.

 

2, należy pamiętać, że połączenie sprężyste przed ruchem

Rozciąganie przed ćwiczeniami ma na celu zmniejszenie lepkości mięśni, zwiększenie przepływu krwi do mięśni, poprawę osiągów sportowych oraz zmniejszenie występowania urazów sportowych. Obracanie stawu barkowego, skręcanie talii i kolan, nadgarstek, kostek , Niech ciało osiągnie poziom emocji.

 

3, 60 minut szkolenia przedmiotowego

Działanie płuc (bieganie, skakanie), wytrzymałość mięśni, brzanek, hantle, ćwiczenia aerobowe (bieganie), ćwiczenia beztlenowe (waga), równowaga (równowaga), w zależności od kondycji fizycznej pacjenta, aby wyregulować ostrość.Generalna przydatność może wynosić od 20 ~ 45 minut Ćwiczenia siłowe, a następnie do 20 ~ 45 minut treningu aerobowego, kontrolują ogólny czas ćwiczeń około godziny.

 

4, nie ignoruj ćwiczeń relaksacyjnych

Nadaj priorytetowi rozciągnięcie. Metoda polega na rozciągnięciu statycznym, każda część może powtarzać się 2-3 razy, za każdym razem, aby utrzymać 15 do 30 sekund. Dodatkowo, sprzęt podczas treningu, również chce rozciągać mięśnie na cel.

 

5, nie spiesz się wziąć kąpiel po treningu

Nie umyj kąpieli po treningu, odpoczywaj, nie pływając dłużej, umyj się w ciepłej wodzie.Gym sauna to najbardziej narażone miejsca, po intensywnym treningu, ma dużo krwi na mięśnie, sauna ponownie w tej chwili, Narządów wewnętrznych i mózgu jest stosunkowo niedostateczna podaż tlenu we krwi, łatwo jest się pojawić.

 

6, naukowe uzupełnienie karmienia

Małe posiłki powinny być dodane po ogólnym w sporcie. Główny indeks dodawał niewielką ilość białka, węglowodanów o wysokiej zawartości cukru, minerałów, itp. Aby zwiększyć siłę mięśni tłumu siłowni, na siłowni 1 godzinę lub tak zjeść posiłek. Kobiety kulturystów i powinny być również odpowiednie do utraty wagi suplement ciepła. TEST ENAN
6608801555724432488.jpg


Wszelkie wymagania, pls kontakt:

E-mail: sall@rongxinbio.com