Czy znasz historię Melanotan II?

- Jun 19, 2017-

Czy znasz historię Melanotan II?

Melanotan II po raz pierwszy zsyntetyzowano na Uniwersytecie Arizony. Badania tam wiedziały, że najlepszym sposobem zapobiegania rakowi skóry jest aktywacja melaniny w skórze, opalenizna. Założyli, że skutecznym sposobem na zmniejszenie częstości występowania raka skóry u ludzi będzie wywołanie naturalnego systemu pigmentarnego ciała w celu uzyskania ochronnej opalenizny przed narażeniem na promieniowanie UV. Naturalny hormon występujący w organizmie MSH powoduje melanogenezę, proces, w wyniku którego komórki pigmentowe skóry (melanocyty) wytwarzają pigment skóry (melanina). Badali, czy podanie tego hormonu endogennego bezpośrednio do organizmu może być skuteczną metodą powodującą bezzapachowe opalanie. Odkryli, że chociaż wydawało się, że praca, naturalny MSH miał zbyt krótki okres półtrwania w ciele, aby był praktyczny jako lek terapeutyczny. Więc zdecydowali się znaleźć bardziej silną i stabilną alternatywę, która byłaby bardziej praktyczna.

 

Po zsyntetyzowaniu i przesiewaniu setek cząsteczek naukowcy kierowani przez Wiktora J. Hruby'ego i Maca E. Hadleya znaleźli peptyd, MSH [Nle4, D-Phe7], który był około 1000 razy silniejszy niż naturalny MSH. Nazwali tę nową cząsteczkę peptydową "Melanotan" (później Melanotan-1 , znaną jako afamelanotyd). Następnie opracowali kolejny analogowy Ac-Nle-cyklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2), które nazywały "Melanotan" Tanning Injections. Naukowcy mieli nadzieję na użycie tych peptydów do zwalczania czerniaka przez stymulowanie naturalnego mechanizmu pigmentarnego ciała, aby utworzyć opaleniznę, bez konieczności pierwszego narażenia na szkodliwe poziomy promieniowania UV. To z kolei hipoteza mogłaby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia skóry, co może prowadzić do raka skóry.

 

W fazie pilotażowej fazy klinicznej przeprowadzonej na trzech mężczyznach przez College of Medacine, Departament Farmakologii Uniwersytetu Arizona w Tuscon w Arizonie w 1996 roku zgłoszono, że " Melanotan " opalanie opalania ma działanie na opalanie u ludzi, podawane codziennie tylko 5 małych dawek Przez wstrzyknięcie podskórne ". Zgłaszane działania niepożądane to łagodne nudności i" rozciąganie i ziewanie ", które korelowały z samorzutnymi erekcjami penisa.

 

Departament Farmakologii, Uniwersytet Arizony College of Medacin opublikowany w 1998 roku, w którym uczestniczyło 10 mężczyzn, którzy cierpieli na psychogenną dysfunkcję erekcji. Ich próba stwierdziła, że " Melanotan " Tanning Injections jest silnym inicjatorem erekcji u mężczyzn z pyschogenną niewydolnością wzwodu i ma racjonalne działania niepożądane w dawce 0,025 mg / kg.

 

Badanie kliniczne opublikowane w 2000 roku 20 mężczyzn z psychogenną i organiczną dysfunkcją erekcji, prowadzoną w Sekcji Urologii Uniwersytetu Arizona College w Medacin, stwierdziło, że " Melanotan II Tanning Injections jest silnym inicjatorem erekcji penisa u mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

11_副本.jpg


Jeśli jesteś zadowolony z naszej ceny fabryki melanotan 2 mpt ii peptyd zdrowego ludzkiego hormonu wzrostu dożylnego dla kulturystów o wysokiej czystości powyżej 98% 10 mg / fiolki, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fabryką. Wysoka jakość produktów somatropiny wysokiej jakości na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Zapraszamy do zakupu lub sprzedaży hurtowej produktów z gorących produktów.


Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944