Czy znasz rozwój testosteronu Enanthate?

- Jun 15, 2017-

Czy znasz rozwój testosteronu Enanthate ?

Testosteron Enanthate Jest jednym z najstarszych i chyba najczęściej używanych sterydów anabolicznych wszechczasów. Testosteron Enanthate to wolna postać uwalniająca hormon testosteronu i będzie pierwszą dużą / długą estrową formą testosteronu. Syntetyczny testosteron zostanie opracowany w latach trzydziestych. Pierwsze partie wytwarzanego testosteronu nie były dołączone do estru (zawiesina testosteronu) i nie trzeba mówić, że będzie działać szybko i wymaga częstych zastrzyków. W 1937 r. Pierwszy kontrolowany estrem testosteron trafiłby na rynek dzięki Scheringowi i nowym produktem Propionate Testosterone. Pozwoli to na większą kontrolę nad hormonem testosteronowym, dostosowując jego uwalnianie. Jednak na początku lat 50. większy ester w Enanthate byłby przywiązany do innych innych, a więc innych Dominujący postać testosteronu w dziedzinie medycyny i testosteron Cypionate byłby kilka lat później. Różnica w testosteronach Enanthate i testosteron Cypionat jest w dużej mierze nieistotny.


Testosteron Enanthate jest jednym z najczęściej używanych testosteronu do leczenia niskiego testosteronu. Jest to również bardzo popularne w kręgach spotkań. Jest to jeden z najbardziej przystępnych sterydów androgenu na rynku, jest bardzo uniwersalny, tolerowany przez większość większości mężczyzn dorosłych, a jego dostawa jest przez dach.


Testosteron jest sterydem dla androgenów idealnym do wszystkich poziomów stosowania. Jest to idealny steryd androgenu po raz pierwszy użytkownika steroidu i będzie równie skuteczny dla osoby, która ma dużo czasu w siodle. Będzie to nosić z możliwymi skutkami ubocznymi, ale znajdziemy też, że są one bardzo łatwe do kontrolowania. Jeśli jest to zaskakujące, tak naprawdę nie powinno być. Mimo wszystko, chociaż syntetyczny jest po prostu testosteronem, hormonem ludzkie ciało jest po prostu przyzwyczajone do tego, co jest niezbędne dla naszego zdrowia i bytu.

12.jpg

图片11.png


Jeśli jesteś zainteresowany testosteronem Enanthate , nasza firma ( Rongxin Bio-Tech Co, Ltd (HK) ) może zapewnić Państwu wysoką jakość, wysoką czystość, cenę fabryki Testosterone Enanthate . Jeśli chcesz nas zadowolić.

Informacje kontaktowe

Skrzynka pocztowa Enterprise: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944