Naturalne Drostanolone Enanthate (Masteron) CAS472-61-145 proszki Kulturystyka Suplementy Raw steryd proszki dla cyklu kulturystyki

Informacje o produkcie głównym:
Nazwa produktu: Drostanolone Enanthate.
Molekularnej formuła: C40H52O4
Numer CAS: 472-61-145
Badania: 99%
Miejsce pochodzenia: RongXin, Chiny
Standard jakości: standard korporacyjny
Alias: Drostanolone; enan Masteron, dragontanolone enanthate.
MW: 416.64
Czystość: 99% proszku
Gatunek: Farmaceutycznej
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Naturalne Drostanolone Enanthate (Masteron) CAS472-61-145 proszki Kulturystyka Suplementy Raw steryd proszki dla kulturystyki cyklu

Szczegóły produktu

Informacje o produkcie głównym

Nazwa produktu: Drostanolone Enanthate.

Wzór cząsteczkowy: C40H52O4

Numer CAS: 472-61-145

Badania: 99%

Miejsce pochodzenia: RongXin, Chiny

Standard jakości:Standard korporacyjny

Alias:Drostanolone; enan Masteron, dragontanolone enanthate.

MW: 416.64

Czystość:99% proszku

Gatunek:Farmaceutycznej

Pakiet: W torebce foliowej lub bębna.

Opis:Biały lub prawie biały, krystaliczny proszek

MOQ (min. ilość zamówienia): 10grams.

Produkcja:RongXin

Sposób użycia:Farmaceutycznych hormonu tworzywo, sterydów, Anabolin. Męski hormon i hormonów anabolicznych. Słowa kluczowe: Kulturystyka, hormonów steroidowych, surowca w proszku.


Opis produktu

Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate)jest dihydrotestosteron (DHT) na podstawie steryd anaboliczny. Drostanolone jest po prostu hormonu DHT strukturalnie zmienione. Zmiana istnieje poprzez dodanie grupy metylowej węgla pozycji 2. Gwarantuje to, że hormon nie cierpią podział metaboliczne wywołane przez 3-hydroksysteroidowej enzymu Znalezione w mięśniach szkieletowych. Ten prosty zmiany strukturalne również czyni hormonu znacznie bardziej anaboliczne, a to daje nam Drostanolone. Po utworzeniu hormonu, zmienione z DHT, następnie jest dołączony ester, i w tym przypadku ester przyczepionej jest Enanthate. Enanthate nie jest sterydem lub lek ale nic więcej niż narzędzie czasu stosuje lek.


Podobnie jak w przypadku Masteron propionian Masteron Enanthate jest dobrze znany jako jeden z tylko sterydy anaboliczne, które niesie ze sobą silne właściwości anty-estrogenowe. Ten steryd anaboliczny nie może zwiększyć poziom estrogenu; w rzeczywistości to może faktycznie obniża poziom estrogenów w organizmie. To z tego powodu Drostanolone było skuteczne w leczeniu raka piersi z kombinacją Drostanolone i tamoksyfen jest bardzo powszechne na wiele lat. Kulturyści serdecznie tej cechy, ze względu na estrogeny, które często są trudne do opanowania z wielu sterydów i niższy poziom estrogenów, co prowadzi często do trudniejsze i bardziej zdefiniowany wygląd podczas fazy cięcia.


Masteron Enanthate posiada jedne z najbardziej mylące oceny anaboliczne i androgenne z dowolnym steryd anaboliczny, chociaż nie prawie jako błąd asHalotestin i Anavar. Drostanolone ma powinowactwo do androgenów receptora, która jest pięć razy większe thantestosterone, który nie tylko produkuje trudniej szukać go mogą mieć pozytywny wpływ na utratę tłuszczu. Wszystkie sterydy anaboliczne mogą pomóc zwiększyć tempo przemiany materii, ale te z powinowactwo silnych androgenów może mieć wpływ na bezpośrednie lipolizy.


Jeśli chcesz dobrej jakości Enanthate Masteron (Drostanolone Enanthate), wybrać firmę Rongxin.


KorzyściMasteron-Enanthate (proszek)

1, korzyści z Masteron-Enanthate można w dużej mierze podsumować w trzech słowach, Chude i twardy. Dla wydajności wzmacniacz i poza piersi raka pacjenta, w dużej mierze to bedzie tylko polepszające wydajność o charakterze kulturystyki, którzy uzupełniają z Masteron w pierwszej kolejności jako to jest doskonałą sylwetkę, przekształcanie steryd, ale to nie cud w butelce. Mimo że ma raczej umiarkowanie niski androgenne Ocena historia mówi jest raczej różne, jak to będzie jeden uodpornić się całkiem przyzwoicie. Dalej, jak jest ze swej natury skutki Masteron-Enanthate ogólnej aktywności metabolicznej bezpośrednio stymulując Lipoliza; nie, nie jest jedynym sterydem, który przedstawia takie korzyści ani nie jest to najsilniejszy, ale te są w znacznym stopniu cechy.


2, jak Masteron-Enanthate służy naprawdę jedynie celem wychyla i hartowania można będzie zazwyczaj zobaczyć tylko steryd używany w świecie konkurencji kulturystyki i przez tych z natury zwiększających wydajność, która zrobi to tylko wyglądać i czuć się lepiej; Gimnasta. Nie znajdziesz wiele Masteron jest używany w wydajności sportowej świata; jest nie wiele celów dla piłki nożnej lub baseball player lub innych na lekkoatletka; Oczywiście niektóre z nich mogą się babrać z Masteron, ale większość wybierze inne anaboliki, który spełniać swoje zadanie. Jednak dla kulturystów to steryd anaboliczny może być różnica między pierwszym i drugim miejscu w show; po tym wszystkim podczas gdy istnieje wiele czynników do bycia sukces kulturysta na etapie twardość i ostateczny chudość to dwa główne obawy. Ostatecznie jest to jeden kilka anabolicznych sterydów można prawie trafnie określamy pure Kulturystyka steryd.---od firmy RongXin.


Wyniki badań laboratoryjnych z Drostanolone Enanthate


Badania

Standard analizy

Wyniki

Opis

Biały, krystaliczny proszek

Biały, krystaliczny proszek

Temperatura topnienia

63ºC-69ºC

65ºC-68ºC

Skręcalność właściwa

+20º-+30º

+25.6°

Straty podczas suszenia

≤0.5%

0.32%

Pozostałości na zapłon

≤0.1%

0.02%

Badania

≥97%

99.4%

Wniosek

Być zgodne ze standardem EnterpriseRecipesjust gotować dla odniesienia, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, pls kontakt inżyniera:

Drostanolone enanthate 100mg/ml - 250ml
25 gram Drostanolone enanthate (20ml)
5ml BA (2%)
50ml BB (20%)
175ml oleju


Powiązane produkty


1

Testosteron Enanthate

CAS: 315-37-7

2

Octan testosteronu

CAS: 1045-69-8

3

Testosteron Propionate

CAS: 57-85-2

4

Testosteronu Cypionate

CAS: 58-20-8

5

Testosteronu fenylopropionian

CAS: 1255-49-8

6

Isocaproate testosteronu

CAS: 15262-86-9

7

Testosteronu dekanian

CAS: 5721-91-5

8

Undekanian testosteronu

CAS: 5949-44-0

9

Sustanon 250


10

1-testosteronu Cypionate


11

Turinabol

CAS: 855-19-6

12

Oral Turinabol

CAS: 2446-23-3

Informacje kontaktowe.

E-mail:Sales@rongxinbio.com


Przewagi konkurencyjnej firmy Rongxin Bio-Tech do Ciebie:

1. jakość: wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z GMP, więcej niż 99% czystości.
2. bardziej konkurencyjne ceny z fabryki.
3. dostosowane: zaakceptować, by dostarczamy usługi OEM peptydy, hgh, steriods surowego proszku i innych produktów.
4. Szybka dostawa dzień: przesyłki w ciągu dnia 3working po otrzymają płatności.
5. bezpieczna Wysyłka: bubble + torba aluminium + karton
6. metody płatności: Money gram, western union, T/Tadvance lub bank transferpayment


Jak masowac Twojego zamówienia?

Krok 1

W po raz pierwszy, proszę dać mi znać nazwy produktów i ilości, których potrzebujesz, a także w kraju przeznaczenia.

Krok 2

Możemy wysłać Ci ceny naszych produktów i oferują metodę wysyłki odpowiedni dla odniesienia.

Krok 3

Potwierdź zamówienie i zapłacić nam pieniędzy z góry i powiedz nam szczegóły wysyłki, łącznie z kontaktu z osoba/firma, adres, numer telefonu, kod pocztowy i szczególne wymagania.

Krok 4

Działki będą organizowane w ciągu 12 godzin po otrzymaniu Twojej płatności. I numer śledzenia będzie podać w ciągu 3 dni roboczych.

Krok 5

Oferujemy serwis posprzedażowy, po otrzymaniu przesyłki.


Pakiet andamp; Pamięci masowej

1. 25kgs/bęben, wewnętrzny przez podwójną plastikową torebkę, 1 ~ 20kg worek na liœcie folia aluminiowa.

2. przechowywać w chłodnym andamp; dobrze zamknięty pojemnik w suchym miejscu, z dala od wilgoci i silne światło/ciepła.

3. okres ważności: trzy lata dobrze przechowywania sytuacji.

图片2.png

Nasze certyfikaty

图片11.png


Informacje kontaktowe

Przedsiębiorstwo mailbox:sales@rongxinbio.com

Skype:Sales@rongxinbio.com

WhatsApp: + 86-18220537895


Jeśli jesteś zadowolony z naszych naturalnych drostanolone enanthate (masteron) proszki cas472-61-145 Kulturystyka Suplementy surowego proszku sterydów dla cyklu kulturystyki, Zapraszamy do kontaktu z naszej fabryki. Jadąc w wysokiej jakości, wysokiej jakości produktów somatropiny na sprzedaż musi być najlepszym wyborem. Należy kupić lub sprzedaż hurtowa sprzedaż produktów od nas.

Zapytanie