Nasza historia

Rongxin Bio-tech co., Ltd. koncentruje się na najwyższej jakości steriod hormonesandAPIs.We są producentem specjalizującym się w hormonów steroidowych przez kilka lat w Chinach. Teraz nasze produkty są sprzedawane na całym świecie, wszystkich klientów, jak jakość naszych produktów.

Nasza fabryka:

Założona w 2009 roku, Hongkong RongXin Bio-Tech Co., Ltd rozpoczął z tylko jedną misję: tobring chemicallypurest anaboliczne steriods surowego proszki, ludzki hormon wzrostu, peptydy ludzkiego wzrostu i interfejsów API do świata.

Nasze produkty cieszył się znaczną globalgrowth w ciągu ostatnich kilku lat wyrównując strategicznie z ugruntowanym dystrybutorów w całej Asia andbeyond.

Siedziba główna w Hong Kongu jesteśmy committedto deliveringtop jakości farmaceutycznej jakości produktów, które stały się synonimem naszą markę i reputację. Jesteśmy stale koncentrując się na poprawę standardów nasz produkt i naszej działalności.


Nasze produkty są produkowane w naszym zakładzie bieżącego dobrych praktyk (wytwarzania), aby zapewnić optymalną jakość. Rongxin bio-tech jest również zgodne z przepisami ISO 9001 w celu zapewnienia, że wszystkie aspekty naszej działalności zgodne z najwyższymi standardami jakości.

Nasz produkt

Rongxin bio-tech co., Ltd produktów obejmuje następujące czynności:

1, hormony steroidowe, takich jak testosteron serii produktów, Boldenone serii sterydy, Nandrolon serii sterydy, Trenbolon sterydy serii i tak dalej.
2, hormonu andpeptide hormonu ludzkiego wzrostu.
3, interfejsów API i półproduktów hormonów steroidowych.
4APIs i półproduktów.
5, Kulturystyka spalanie tłuszczu hormonów
6, raka leczenie anty estrogenów sterydy hormonu surowego proszki

Wszystkie nasze produktyStosowania produktu

Importantusage naszych produktów:

1, fabryki farmaceutycznej

2, Kulturystyka pola.

3, schudnąć.

4, wzrost mięśni.

5. nasz certyfikat

Kontrola jakości:

Jakość jest naszym życiem! Wszystkie produkty wytwarzane w AsepticLaboratory zgodnie z normą GMP. Zatwierdzone ISO9001. Poza tym mamy pełne p. A. andamp; P. C. System. Posiadamy autoryzowany setsof analizowanie instrumentów, takich jak promieniowanie UV, GC i HPLC spektrofotometr do analizy i kontroli produktów.

Góry, stabilną i niezawodną jakość jest gwarantowana! Wybierz Hongkong RongXin Bio-Tech Co., Ltdto współpracy jest najlepszym wyborem.


Nasze usługi

Doskonałe po sprzedaży usługi:

Dać naszym klientom dobre usługi, produkty są indywidualnie pod kątem kontroli jakości przed sprzedażą.

Nie tylko sprzedajemy nasze produkty. Aby pomóc naszym klientom i rosną z nimi jest ważniejsze.

Nasze zalety:

Najwyższej jakości, najlepszych usług, najbardziej przystępnych cenach, bezpieczna Wysyłka i niech customertop satysfakcji.


QQ图片20170320180727.jpg